Opinie - Patrycja Konieczna Fotografia
sesja plener wroclaw

Edyta

"Sesja z Patrycją była dla mnie wspaniałą przygodą i doświadczeniem. Patrycja tworzy podczas sesji magiczną atmosferę, pełną wsparcia, radości i porad jak pozować. Efekty są również magiczne - spójność piękna natury i kobiecości. Każde ujęcie ma "to coś". Jest to świetny sposób na celebrowanie naszej kobiecości. Serdecznie polecam!"

voucher na sesje

Marika

Na moje 30 ste urodziny wymarzyłam dla siebie wyjątkowy prezent a Patrycja pomogła spełnić mi to marzenie. Nigdy nie brałam udziału w sesji fotograficznej i zawsze uważałam się za niefotogeniczną osobę ale sesja z Patrycją przeszła wszelkie oczekiwania. Atmosfera podczas sesji była wyjątkowa, nawet przez chwilę nie poczułam skrępowania i nawet nie wiem kiedy zleciały te 2 godziny 🙂 Jedynym problemem był wybór zdjęć dlatego że wszystkie mi się spodobały.

sesja wroclaw

Weronika

"Sesja z Patrycją to niezapomniane przeżycie - dosłownie, bo będą Wam o niej przypominać niesamowite ujęcia 😉 Makijaż w wykonaniu Pauliny to wisienka na torcie, dzięki której poczujecie się kobieco i pewnie siebie przed obiektywem. Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie lub podarować coś nietuzinkowego ważnej dla Ciebie osobie, to taka sesja będzie strzałem w dziesiątkę!"

sesja kobieca wroclaw

Asia

"Po roku siedzenia w domu, postanowiłam zrobić coś dla siebie i po raz pierwszy wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Jej efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Paulina mega profesjonalna i przemiła, wykonała bajkowy makijaż który było mi żal zmywać. Z Patrycją od razu złapałysmy dobry kontakt i podczas sesji nie było mowy
o żadnym stresie. Jeśli zastanawiasz się nad sesja ale wciąż się wahasz. Z cała odpowiedzialnością polecam ten duet!"

wrocław sesja w studio

Bogusia

"Serdecznie polecam sesje z Patrycją. To profesjonalistka która powoduje że w czasie sesji zdjęciowej możesz poczuć się jak modelka bez względu na swoją samoocenę.
Czas spędzony z Patrycją pozwolił wyzwolić w sobie atrakcyjna kobietę. Atmosfera, osobowość Patrycji jej pozytywne spostrzeganie pozwala na swobodny przebieg i otwarcie się. Sesja u Patrycji była dla mnie niesamowita przygodą i możliwością zobaczenia w sobie kobiecego piękna beż względu na niedoskonałości. Gorąco polecam!"

Paula

"Z Patrycją miałam sesję wizerunkową i jestem bardzo zadowolona. Zadbała
o odpowiednie miejsce - korespondujące z zawodem, jaki wykonuję. W czasie sesji stworzyła świetną atmosferę, dzięki czemu czułam się swobodnie, a jednocześnie wiedziałam, że nad całością czuwa profesjonalistka. Zdjęcia otrzymałam bardzo szybko i są świetne:)"

sesja kobieca wroclaw

Ela

"Sesja z Patrycją to cudowna przygoda, niezapomniane przeżycie a jeszcze piękniejsza pamiątka. Mój strach w oczach i wielkie obawy przed sesją okazały się zbędne.. Jestem bardzo szczęśliwa z tych kilku chwil spędzonych z Patrycją i w pełni zadowolona z efektów końcowych jej pracy.. Pozytywna energia Patrycji i jej przesympatycznej makijażystki Pauliny sprawiły że odzyskałam swoją wewnętrzną radość. Dziękuję dziewczyny. Jestem Wam wdzięczna!

Anita

Polecam z całego serca! Ta Kobieta jest niesamowita ! Ma wielki talent i podejście
do nawet najtrudniejszych osób 😀

Karolina

"Patrycja jest świetną fotografką, doskonale potrafiła uchwycić klimat naszego
wesela - na zdjęciach widać wszystkie emocje, szaleństwo, momenty wzruszenia, nieopisywalną radość. Zdjęcia zrobione przez Patrycję to coś więcej niż dokumentacja ważnych chwil, to ich artystyczna interpretacja. Każde z nich to dzieło sztuki, każde nadaje się do ramki, każde budzi emocje i wzruszenie. Dziękujemy!

Kasia M

"Patrycja to prawdziwa profesjonalistka, wie co robi i po co. U Pati liczy się chwila
i emocje. Sesja z Patrycją to przede wszystkim dobra zabawa. Patrycja ma głowę pełna pomysłów i wspaniałe podejście do ludzi. Polecamy i na pewno wrócimy!"

Kasia

"Zarówno zdjęcia ze ślubu jak i pleneru wyszły bajecznie. Patrycja zrealizowała wszystkie nasze ślubne inspiracje i dodała wiele od siebie. Miała okazję pracować z trudnym "materiałem", a mimo to wydobyła z sesji to co najlepsze. Łatwo nawiązuje kontakt
i zaraża uśmiechem, optymizmem oraz pozytywnym nastawieniem, które szybko się udziela. Współpraca z nią to sama przyjemność i profesjonalne efekty. Polecam :)"

Weronika

"Do Patrycji trafiliśmy na sesję narzeczeńską i od razu wiedzieliśmy, że będzie nam towarzyszyła również na ślubie j weselu. Patrycja to osoba pomysłowa, która nie tylko posiada dobry sprzęt, ale przede wszystkim wie, jak go używać, żeby uchwycić ulotne chwile. Polecam i czekam z niecierpliwością na naszą sesję ślubną!

Julia

"Miałam okazję skorzystać z usług Patrycji dwa razy, bardzo polecam. Szczególnie, jeśli kogoś stresuje wizja stanięcia przed obiektywem. Moim zdaniem największym atutem jest właśnie atmosfera, jaka panuje na zdjęciach. Dużo śmiechu, otwartość
na pomysły, bez spiny. Ogólnie cała rodzina, włącznie z psem, zadowolona. Jeżeli doda się do tego jeszcze sposób, w jaki Patrycja zatrzymuje chwile - wychodzi rewelacja. Także naprawdę polecam i wiem, że na pewno tych dwóch razach się nie skończy!"

Magda

Polecam Patrycję bardzo. Zamawiałam albumy fotograficzne u Niej. Kontakt bez problemu, doradziła co lepsze jest. Mam nadzieję że jeszcze nie raz będę u Patrycji zamawiać albo umawiać się na sesję. Z ręką na sercu Polecam 😉