Poznajmy się - Patrycja Konieczna Fotografia

Cześć!


Mam na imię Patrycja, na świat staram się patrzeć zarówno przez pryzmat obiektywu jak i własnej wrażliwości. 

Uwielbiam fotografować ludzi – ich emocje, ważne momenty, czułe gesty czy uśmiech. Chcę złapać w kadrze chwile, do których będziecie wracać i wspominać z radością i łezką w oku.
 

Uwieczniam mamy oczekujące na przyjście maluszka na świat, pary zakochanych, rodzinne opowieści lub ważne uroczystości dla Was. Na moich fotografiach często goszczą również kobiety – poprzez portret chcę ukazać ich siłę i piękno. 

Drugą moją pasją jest obróbka zdjęć. Uwielbiam dodawać im magii w postprodukcji,bawić się kolorami, podkreślać szczegóły –  czego efekty możecie tutaj zobaczyć.

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, na kierunku Fotografia i Multimedia. Ukończyłam Międzynarodowe Forum Fotografii Kwadrat. Przez półtora roku pracowałam w agencji reklamowej Fast White Cat, teraz współpracuję z firmą Limango retuszując dla nich zdjęcia oraz tworząc banery reklamowe.

Na tę chwilę mieszkam i działam we Wrocławiu oraz na terenie Doliny Baryczy. Jeśli chcielibyście umówić się na sesję lub dopytać o szczegóły to zapraszam do kontaktu.

Spodobały Ci się moje zdjęcia, a nie jesteś z Dolnego Śląska? Nic straconego, zapytaj o szczegóły – jestem w stanie dojechać w każdy zakątek Polski 😉 

Jeśli chcielibyście umówić się na sesję lub dopytać o szczegóły to zapraszam do kontaktu.