Sesja kobieca na Teneryfie - Patrycja Konieczna Fotografia

Sesja kobieca za granicą to było moje marzenie od dawna. Mimo wielu podróży nie odważyłam się nigdy takiej sesji zorganizować. Jak widać do czasu…

Podczas tegorocznego pobytu na Teneryfie tak zachwyciły mnie czarne plaże, że odkąd je ujrzałam wiedziałam, że muszę zrobić tu sesję zdjęciową.

Całe szczęście świat jest mały i udało mi się trafić na Dominikę, która od kilku miesięcy mieszkała na Teneryfie. Mimo, że miała do przejechania całą wyspę by dotrzeć na upatrzoną przeze mnie plażę, nie zawahała się i z dnia na dzień zorganizowałyśmy sesję kobiecą na pięknej Bollullo Beach.

Był pochmurny dzień, fale szalały tak, że Dominika po 15 minutach była już cała mokra. Jednak nie przeszkodziło jej to w dobrej zabawie, a ja miałam okazję pokazać jej wrażliwość i piękno wśród tak cudnej scenerii.

Jestem bardzo wdzięczna za to, że mogłam przeżyć taką przygodę i wykonać sesję kobiecą podczas pobytu na wakacjach  na dzikiej i pięknej Teneryfie.

Dość często podróżuję, uwielbiam to równie mocno jak fotografię. Jeśli marzy Ci się sesja kobieca w nietypowym miejscu, a może planujesz ciekawy event za granicą chętnie przyjadę i stworzę dla Ciebie cudowne ujęcia.

Możesz się ze mną skontaktować poprzez formularz  kontaktowy.