Sesja zdjęciowa na prezent - Patrycja Konieczna Fotografia

Jeśli chcesz podarować bliskiej Ci osobie coś wyjątkowego, trwalszego od kwiatów w wazonie – podaruj jej voucher na kobiecą sesję zdjęciową.
Jestem pewna, że będzie to strzał w dziesiątkę!

Sesja zdjęciowa to przede wszystkim wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Jest to chwila poświęcona tylko dla siebie; czas na to, by się zatrzymać; poczuć się pewnie, kobieco i pięknie.

Sesja kobieca na prezent dla samej siebie

Coraz częściej spotykam na swojej drodze kobiety, które chcą zrobić coś dla siebie. Zapamiętać jak wygląda ich ciało w danym momencie, zrobić sobie prezent z okazji okrągłych urodzin, a może w końcu spełnić dawno odkładane marzenie. 
Kobieca sesja zdjęciowa często jest takim przełomowym momentem, czasem na zmierzenie się z samą sobą. Powiedzeniem sobie: jestem wystarczająca, akceptuje siebie, chcę zatrzymać ten czas na fotografiach.

Voucher dla ukochanej osoby

Jest tak wiele okazji, by podarować sesję zdjęciową swojej wybrance. Walentynki, dzień kobiet, święta, a może okrągła rocznica znajomości. Wiem, że wielu kobietom trudno pomyśleć o sobie i swoich marzeniach.  W codziennym natłoku obowiązków często zapominają o odpoczynku. Jest mało okazji by  pomalować usta czerwoną szminką, wyciągnąć z szafy ulubioną sukienkę, poczuć się nieziemsko. Stwórz jej do tego okazję. Voucher na sesję kobiecą z makijażem będzie  niebanalnym prezent, a ucieszy  na pewno obie strony 🙂 

sesja kobieca wroclaw
voucher sesja wroclaw

Sesja kobieca jako prezent na wieczór panieński

Voucher na sesję kobiecą będzie również świetnym pomysłem na obdarowanie przyszłej panny młodej. Organizacja ślubu, duży stres, masa rzeczy do załatwienia. Gdzie tu czas na chwile odpoczynku i zajęcie się sobą? Tu z pomocą przychodzą przyjaciółki. 
Dla zabieganej panny młodej kobieca sesja zdjęciowa będzie niezapomnianym przeżyciem i miłą odskocznią od codziennych spraw. Przyszły pan młody na pewno też będzie zadowolony 🙂

Sesja z najlepszą przyjaciółką

Kobieca energia, rozmowy przy winku, spotkanie przyjaciółek po latach. Z własnego doświadczenia wiem, że wchodząc w dorosłe życie nie ma się już tak wiele czasu na spotkania z bliskimi kobietami. Dlatego tym bardziej uważam, że takie spotkania trzeba celebrować. Spraw niespodziankę swojej przyjaciółce i zaproś ją na wspólną sesję zdjęciową. Najpierw udacie się na makijaż i plotki, a następnie zaproszę Was do studio lub wybraną przez Was miejscówkę. Uwiecznię na fotografiach zarówno Waszą wyjątkową więź, jak i wykonam dla każdej z Was kobiece portrety. To będzie na pewno niezapomniane przeżycie, które będziecie wspominać po latach, oglądając wspólne zdjęcia.

Co musisz wiedzieć przed zakupem

Jeśli chcesz podarować bliskiej Ci osobie sesje kobiecą na prezent, proszę zapoznaj się z tymi kilkoma informacjami. 

   • Voucher jest ważny przez 7 miesięcy od dnia zakupu. Sesje zdjęciowe realizuję na terenie Wrocławia w studio lub w plenerze. 

   • Jest możliwość dokupienia makijażu do sesji oraz skorzystania z mini garderoby studyjnej.  

   • Voucher jest bezzwrotny i nie podlega wymianie na gotówkę. 

   • W celu realizacji vouchera należy skontaktować się ze mną telefonicznie lub napisać e-mail. Ustalimy wspólny termin
      i porozmawiamy o szczegółach sesji. Zawsze chętnie doradzę w doborze garderoby i pomogę odpowiednio przygotować się do          sesji.

Podczas sesji dbam o każdy drobny szczegół, by Nasze wspólne spotkanie było naprawdę wyjątkowym przeżyciem dla obdarowanej kobiety, które zaowocuje ukazaniem pięknej i wyjątkowej kobiety uwiecznionej na fotografiach. 

Dowiedz się jak inne kobiety wspominają czas spędzony ze mną na sesji, w zakładce Opinie.

Zapraszam do kontaktu