Kobieca sesja Izy w makach - Patrycja Konieczna Fotografia
sesja kobieca

Lato to wyjątkowy czas. Długie wieczory, kwitnące pola, unoszący się zapach kwiatów. Światło, które rzucając na Nas swe promienie sprawia, że chce się żyć…

Warto wykorzystać te piękne długie wieczory i zrobić coś dla siebie. Zatopić się w naturze by celebrować swoją kobiecość.

W tym roku udało mi się spełnić swoje małe marzenie o sesji w polu maków. W dodatku trafiłam na tak piękną kobietę jak Iza. Jej kolor włosów świetnie współgrał z czerwonymi makami, a sukienka i czerwień ust jeszcze spotęgowały efekt.

Często sesje kobiece kojarzą się przede wszystkim ze zdjęciami w studio, w bieliźnie lub koronkowym body. Uważam, że nie trzeba się rozbierać by zrobić sobie sensualne zdjęcia. Mowa ciała, mimika, drobne gesty, a przede wszystkim Twój charakter są Twoją siłą i poprzez to wszystko możesz wyrazić swoją kobiecość.

Doskonałym tego przykładem są zdjęcia z plenerowej sesji Izy, podczas której działa się istna magia. Zapraszam do oglądania efektów.

Sesja została wykonana we Wrocławiu. Pewnego dnia jeżdżąc na rowerze przez przypadek znalazłam małą łączkę ukrytą między domami. By zrobić piękne zdjęcia naprawdę nie trzeba wiele. Przyjdź do mnie na zdjęcia i sama się o tym przekonaj. 🙂