Sesja kobieca w studio. Jak się przygotować? Fotografia kobieca Wrocław.
sesja kobieca wrocław

Niejedna z Was przed podjęciem decyzji o wzięciu udziału w sesji kobiecej ma wiele obaw. Ten artykuł powstał by rozwiać Wasze wątpliwości i utarte schematy.

Chcę żebyś wiedziała, że na Naszym spotkaniu podczas sesji kobiecej to Ty jesteś najważniejsza. Chcę byś czuła się swobodnie podczas sesji, dlatego tak ważna jest dla mnie wcześniejsza rozmowa. Pytam o Twoje oczekiwania, pomagam wybrać stylizacje, a także mamy okazję się poznać i trochę oswoić przed sesją kobiecą. Jeśli masz jakieś konkretne inspiracje, które bardzo Ci się podobają, nie wstydź się mi ich pokazać. Uważam, że na wynik końcowy sesji w postaci pięknych zdjęć, mają wpływ obie strony. Reasumując: wzajemna współpraca i szczegółowe omówienie oczekiwań na pewno nam w tym pomogą!

Czy sesja kobieca jest dla mnie jeśli nie umiem pozować?

Bardzo często słyszę od Was to zdanie. Jesteście przekonane, że będziecie musiały pozować jak w telewizyjnym programie Top model. Dlatego w tym miejscu chciałam obalić ten mit.

 Podczas sesji kobiecych będę prowadzić Cię za rękę. Podpowiadam jak ułożyć ręce czy nogi by sylwetka lepiej wyglądała. Czasem Cię rozśmieszę, innym razem poproszę byś pobawiła się włosami. Dodatkowo podczas całej sesji towarzyszy nam również muzyka. Wczucie się w jej dźwięki pozwoli Ci się zrelaksować, być może nawet zapomnisz, że jestem tam razem z Tobą.

Muszę schudnąć / nie lubię swojego ciała

Ile razy dostaję wiadomości od kobiet: zanim przyjdę do Ciebie na sesję to muszę zrzucić 5/10 kg. Prawda jest taka, że nic nie musisz. Jesteś piękna taka, jaka jesteś! A sesja zdjęciowa pomoże Ci się w tym utwierdzić. Ja spojrzę na Ciebie z zupełnie innej perspektywy. Mam nadzieję, że sesja kobieca doda Ci pewności siebie i będzie milowym krokiem w procesie akceptacji swojego ciała.

Nie chcę się pokazywać w bieliźnie na sesji

Tak jak wspominałam na początku artykułu, sesja jest dopasowywana do Twoich potrzeb. To od Ciebie zależy czy będą to zdjęcia w sukience/koszuli czy może nagość zakryta lub bielizna. Nieważne w co się ubierzesz, ponieważ kobiece i sensualne zdjęcia można zrobić również ubranym od stóp do głów. Pamiętaj, że piękno nosisz w sobie.

Po co mi makijaż zrobiony przez specjalistkę?

Warto zauważyć, że na sesji zdjęciowej panują dość specyficzne warunki, a sam aparat uwielbia „zjadać” makijaż. Dodatkowy stres też nam nie pomaga. Skóra zaczyna się szybciej błyszczeć, co nie wygląda dobrze na zdjęciach. Dlatego warto w tej kwestii zaufać profesjonalistce i oddać się w jej ręce. Poza tym, umówmy się, która z Was nie miała efektu „wow”gdy wyszła od makijażystki? Jestem pewna, że make up jeszcze bardziej doda Wam pewności siebie podczas zdjęć.

Gdzie odbywa się sesja kobieca?

Marcowa edycja kobiecych sesji zdjęciowych odbyła się w klimatycznym studio znajdującym się w samym sercu Wrocławia. Na tę chwilę kolejną edycję planuję na połowę maja. 

Jeśli masz ochotę zapytać o szczegóły napisz do mnie wiadomość prywatną. Mam nadzieję, że ten wpis rozwiał choć trochę Twoje wątpliwości. Pokazał, że taka sesja może być przede wszystkim świetną zabawą i chwilą oddechu tylko dla Ciebie. Chciałabym też pokazać Ci kilka ujęć z pierwszej edycji kobiecych sesji zdjęciowych we Wrocławiu.

O piękny makijaż zadbała Paulina Dębicka, a zdjęcia odbyły się w klimatycznym Moon Atelier.